Himari
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Polska grupa dubbingowa
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 [Aktorka] Mirai Memory

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Mirai_Memory

Mirai_Memory


Posty : 7
Data dołączenia : 08/08/2017
Wiek : 28

[Aktorka] Mirai Memory Empty
PisanieTemat: [Aktorka] Mirai Memory   [Aktorka] Mirai Memory I_icon_minitimeWto Sie 08, 2017 4:06 pm

Witam serdecznie nagrałam małą próbkę mam nadzieje, że się spodobam życzę miłego słuchania
https:// drive.google.com/file/d/0B1HJ3tqUCPDkWmJ2M2hSWWJSczA/view?usp=sharing
Powrót do góry Go down
Fumi

Fumi


Posty : 15
Data dołączenia : 07/08/2017
Wiek : 21
Skąd? : Bydgoszcz

[Aktorka] Mirai Memory Empty
PisanieTemat: Re: [Aktorka] Mirai Memory   [Aktorka] Mirai Memory I_icon_minitimeWto Sie 08, 2017 4:40 pm

Hello o3o/
A więc jest mały problem... Nie zwracasz zbytniej uwagi na interpunkcję. Natomiast idealnie potrafisz odwzorować osobę mówiącą oraz sytuację w jakiej się znajduję. Twój śmiech dolał oliwy do ognia i w 100% jestem na tak jeśli chodzi o przyjęcie Cię. Witam w drużynie c:
Powrót do góry Go down
Mirai_Memory

Mirai_Memory


Posty : 7
Data dołączenia : 08/08/2017
Wiek : 28

[Aktorka] Mirai Memory Empty
PisanieTemat: Re: [Aktorka] Mirai Memory   [Aktorka] Mirai Memory I_icon_minitimeWto Sie 08, 2017 5:49 pm

Całkiem możliwe, że czasami jak się wczuje to nie zwracam uwagi na najważniejsze rzeczy po za tym też nieco miałam skrócony czas możliwości w wydzieraniu się xD O.o dzięki bardzo się cieszę, będę się bardzo starać w projektach do których mnie przydzielicie ^^
Powrót do góry Go down
Himari Chan
Administrator
Administrator
Himari Chan


Posty : 20
Data dołączenia : 07/08/2017

[Aktorka] Mirai Memory Empty
PisanieTemat: Re: [Aktorka] Mirai Memory   [Aktorka] Mirai Memory I_icon_minitimeWto Sie 08, 2017 6:59 pm

REKRUTACJA ZAKOŃCZONA POMYŚLNIE, WITAMY NA POKŁADZIE MIRAI_MEMORY!
Powrót do góry Go down
https://himari.forumpolish.com
Sponsored content





[Aktorka] Mirai Memory Empty
PisanieTemat: Re: [Aktorka] Mirai Memory   [Aktorka] Mirai Memory I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
[Aktorka] Mirai Memory
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» [Dialogista] Mirai Memory
» [Montażystka obrazu] Mirai Memory

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Himari :: Rekrutacja :: Aktor-
Skocz do: